Agenda 2019

Voorlopige jaarkalander 2019 van RV Rijnmond.

 

Groen gekleurde evenementen zijn toertocht.

Rood gekleurde evenementen zijn marathons.

Tochten die niet georganiseerd worden door toer of wedstrijdcommissie zullen op eigen initiatief georganiseerd moeten worden.

Wanneer Wat Wie Waar

Januari:

Woensdag 23 Januari

Woensdag 23 Januari

Zaterdag 26 Januari

 

Eerst bijeenkomst Breicafé 1930

Knallen voor de club 1800 inloop

Rotte Roei Competitie

 

Carla van Deutekom

 

Wedstrijdcommissie 

 

RV Rijnmond

RV Rijnmond

RV De Maas

Februari:

Weekend 16 -17 Februari

Woensdag 20 Januari

Zaterdag 23 Februari

 

Winterwedstrijden

Nieuwe leden avond 1930 inloop 2000 start

Rotte Roei Competitie

 

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

 

RV Proteus-Eretes

RV Rijnmond

RV De Maas

Maart:

Zaterdag 23 Maart

Woensdag 27 Maart

 

Rotte Roei Competitie

Algemene leden vergadering 19:30

 

Wedstrijdcommissie

Bestuur

 

RV De Maas

RV Rijnmond

April:

Zaterdag 6 April

Zondag 7 April

Zondag 7 April

Zondag 7 April

Zondag 7 April

Woensdag 10 April

Zondag 14 April

Zondag 14 April

Zaterdag 20 April

Zaterdag 20 April

Zondag 28 April

 

Weerribben-Wieden Marathon 53km

Varsity

Voorjaarstocht 25km

Weerribben-Wieden Toertocht 35km

Viking Gastentocht 25km

Midweek Bollentocht 29km

Amstelmarathon 50km

Nationale Bollentocht 29km

Hart van Holland roeimarathon 90km

Bloembollentocht 25km

ASOPOS Lammetjestocht 25km

 

Wedstrijdcommissie

 

 

 

 

 

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

 

 

 

 

RV T'Diep

Te Houten

RV De Where

RV De Where

RV Viking

RV Het Spaarne

RV De Amstel

RV Het Spaarne

RV Viking

RV Iris

RV Asopos de Vliet

Mei:

Zaterdag 4 Mei

5 - 8 Mei 

Zaterdag 11 Mei

Zaterdag 11 Mei

Zondag 12 Mei

Zondag 19 Mei

Zondag 19 Mei

Woensdag 22 Mei

Zaterdag 25 Mei

31 Mei - 1 Juni

 

De Zaanmarathon 52km

Dender-Lei 2/3 Daagse Hoteltocht 95km (Belgie)

Nieuwland roeimarathon 74km

Rondje Ringvaart 71km

Buren-Leerdam Toertocht 32km

Haventocht 25km

Rijn-Ijsselmarathon 65km

Ringvaart Regatta 100km

Coppelstockmarathon 54km

Elfstedentocht 210km

 

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

 

 

 

Wedstrijdcommissie

Wedstrijdcommissie

Wedstrijdcommissie

Wedstrijdcommissie

 

RV De Zaan

KNRB

RV Pampus

RV Het Spaarne

RV Leerdam

RV Nautilus

RV Vada en Isala

RV Laga

RV Voorne-Putten

RV Wetterwille

Juni

8 - 15 Juni

Weekend 8 - 9 Juni

Zaterdag 8 Juni

Zondag 9 Juni

Maandag 10 Juni

Vrijdag 14 Juni

14 - 15 Juni

Weekend 15 - 16 Juni

Weekend 15 - 16 Juni

Zondag 16 Juni

Zaterdag 22 Juni

Donderdag 27 Juni

Zaterdag 29 Juni

Zaterdag 29 Juni

 

Charente (Frankrijk) 8-daagse toertocht

Rottebokaal 500m en 2 x 1000m

Noord-Holland Marathon 70km

Vogalonga (Italie) 32km

Groene hart tocht 33km

Leidse Flipper Gastentocht 25-30km

24 uur van de Rotte 50km of meer

Kastelen Puzzeltocht 32km

Damen Raceroei Regatta

Waterlandtocht 35km

Rondom Dordt 53km

Midweekroeien 25km

Geuzentocht 25km

Haegsche Bluf 54km

 

 

Wedstrijdcommissie

Wedstrijdcommissie

 

 

 

 

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

 

 

Wedstrijdcommissie

 

KNRB

RV Skadi

RV ARZV

Venetie

RV Alphen

RV Die Leythe

RV Rijnmond

RV De Doorslag

RV Laga

RV De Where

RV Dordtsche

RV De Dragt

RV Rijnland

RV De Laak

Juli

Donderdag 4 Juli

Zondag 7 Juli

Zondag 7 Juli

12 -  13 Juli

Zaterdag 27 Juli

 

Midweekroeien 25km

Tromp Prestatietocht 55km

Sliedrechtse Biesbosch Gastentocht 28km

Roeien met Rieu 22 en 36km

Brielse Watergeuzentocht 26km

 

 

Wedstrijdcommissie

 

 

 

 

RV De Dragt

RV Tromp

RV KDRZV

RV MWC

RV Voorne-Putten

Augustus:

Zondag 18 Augustus

 

Magnum 58km 

 

Wedstrijdcommissie

 

RV Willem III

September:

Zondag 1 September

Zaterdag 7 September

Zaterdag 7 September

Zondag 8 September

Zondag 8 September

Zondag 8 September

Zaterdag 14 September

Zaterdag 14 September

Zondag 15 September

Zondag 15 September

Zaterdag 21 September

Zaterdag 21 September

Zaterdag 28 September

 

Ijsselmondetocht 62km

Oorsprong van de Rotte 30km

Mastenbroek Marathon 54km

Ronde Venentocht 30km

Rotterdam Harbour sprints 500m

Pannenkoektocht Thorn 30km

Nationale Avondtocht 15km

Schipluiden Marathon 51km

Nationale Cryptotocht 18km

Goudse Mijl 1609m

Rijnlandmarathon 54km

Lichtjestocht 18km

Groene hart marathon rond Alphen 58km

 

Wedstrijdcommissie

Toercommissie

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

 

 

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

Wedstrijdcommissie

 

Wedstrijdcommissie

 

RV De Maas

RV Rijnmond

RV Zwolsche

RV Michel de Ruyter

RV Skadi

RV Aeneas

RV De Amstel

RV Nautilus

RV Poseidon

RV Gouda

RV Rijnland

RV Willem III

RV Alphen

Oktober:

Zondag 6 Oktober

Zondag 13 Oktober

 

Waterwolf Marathon 52km

Nationale HORZOL Marathon 51km

 

Wedstrijdcommissie

Wedstrijdcommissie

 

RV De Hunze

RV Ossa

November:      

December:

Zondag 8 December

Zaterdag 21 December

 

Koning Wintertocht 15km

Midwintermarathon 54km

 

 

Wedstrijdcommissie

 

RV De Amstel

RV RIC