Geen wisselvlot meer?

Het is vast een paar roeiers de afgelopen dagen opgevallen: het wisselvlot bestaat niet meer. Waarschijnlijk is deze tijdelijk weggehaald in verband met de nieuwe snelwegwerkzaamheden, in plaats daarvan staan er nu drie palen. Dus let op: je kunt tijdelijk even niet wisselen bij het wisselvlot. 

Een eenzame verjaardag

Een eenzame verjaardag zonder bezoekers had onze vereniging van de week. Op 9 februari 1983 werd de vereniging opgericht nadat er eerst roeilessen door de gemeente werden verzorgd. Onze vereniging vierde deze week dus haar 38e verjaardag. Helaas zonder bezoekers en gezelligheid. Hopelijk is er gauw weer meer mogelijk, tot die tijd vermaken we ons met skiffen, fietsen, wandelen en afgelopen week zelfs schaatsen! 

Meer ijs!

IJS!

Door een afwijkende poolwervel komt de temperatuur een week lang flink onder nul in Nederland. De Ringvaart ploeg zette de concept trainers in de frisse lucht en ging gewoon door met trainen. Foto: MaartjeW.

Film: "Van oorsprong tot dam"

De film "Van oorsprong tot dam" uit 2020 van Huub Laurens laat een prachtig beeld zien van ons roeiwater, de Rotte.   

Volop aan de slag op een mooie zondag.

Zondag 10 januari 2021 en er wordt volop genoten van de Rotte en van het roeien.

Nieuwe Rijnmond leden krijgen les.